30.08.2014 AON Rembertów 2:1 Wisła Dziecinów

Zdjęcia z meczu warszawskiej A klasy, pomiędzy AONem Rembertów a Wisłą Dziecinów, który odbył się 30.08.2014 i zakończył się wynikiem 2:1. Do przerwy gospodarze prowadzili 2:0.
Prowadzenie zespołowi  z Rembertowa dał w 15. minucie Krzysztof Włodarczyk, który celnie uderzył głową po dośrodkowaniu z rzutu różnego Grzegorza Dybcio.
W 32. minucie na 2:0 podwyższył Sławomir Lubelski, po prostopadłym podaniu od Krzysztofa Włodarczyka.
W 65. minucie padła kontaktowa bramka dla Wisły Dziecinów. Bramkę dla gości zdobył Marcin Rogala po bezpośrednim strzale z rzutu wolnego.
Po 2. kolejce II grupy warszawskiej A klasy drużyna z Rembertowa zajmuje 4. miejsce z kompletem punktów. Wisła Dziecinów pozostaje z zerowym dorobkiem punktowym, zajmując ostatnie 14. miejsce.